Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині перевіряють місця перебування переселенців та ціни на пальне, – Держпродспоживслужба

Упродовж тижня у Кременчуцькому районі фахівці Держпродспоживслужби перевірили 15 місць тимчасового перебування вимушених переселенців та 10 АЗС.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Під час перевірок акцентували увагу на умови проживання, харчування, прання білизни, забезпечення якісною питною водою, забезпечення людей, які прибувають до місць тимчасового перебування медичною допомогою та лікарськими засобами, забезпечення окремих кімнат для ізоляції на випадок виникнення підозри на інфекційну хворобу, симптомів гострого респіраторного захворювання гострої кишкової інфекції тощо, забезпеченням рідким милом, антисептиками, паперовими рушниками, створення умов для дотримання правил особистої гігієни та зберігання твердих побутових відходів.

Також спеціалісти перевірили 2 пункти збору гуманітарної допомоги щодо дотримання температурного режиму зберігання продуктів харчування, товарного сусідства, якості та безпечності харчових продуктів.

У Кам’янопотоківській громаді обстежили три об’єкти водопостачання. За результатами роботи комісій керівнику територіальної громади направлений лист з відповідними пропозиціями щодо усунення виявлених недоліків.

Також провели позапланові перевірки за заявками суб’єктів господарювання.

“Взяли участь в комплексній перевірці стану додержання прав та інтересів дітей у ДУ “Кременчуцька виховна колонія” з представниками Кременчуцької окружної прокуратури з питань санітарно-епідемічного нагляду. Про результати перевірки направлено довідку до Кременчуцької окружної прокуратури”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, обстежили склади продовольчого резерву на територіях Кременчуцької, Горішньоплавнівської, Пришибської та Піщанської громад. 

Щодня фахівці моніторили ціни на пальне на 10 АЗС Кременчука – “Авіас”, “БРСМ”, “UPG”, “Socar”, “BVS”, “Автотранс”, “WOG”, “OKKO”, “Барс”, “Укрнафта”.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus Поделиться на fb