Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Колишня працівниця Amazon викрала дані 106 мільйонів людей

36-річну колишню співробітницю Amazon визнали винною у зламі компанії Capital One.

Як повідомляє Міністерство юстиції США, Capital One – американська банківська холдингова компанія, що спеціалізується на кредитних картах і автокредитах. У 2019 році її дані було скомпрометовано.

Стався масштабний витік інформації про користувачів, які звертались у банк за отриманням кредитної картки в період з 2005 по 2019 рік. У тому числі імена, адреси, поштові індекси, номери телефонів, адреси електронної пошти, дати народження і дані про доходи. Тоді правоохоронці затримали мешканку Сіетла Пейдж Томпсон, відому в мережі під псевдонімом Erratic. Раніше вона працювала на Amazon Web Services Inc.

Крім усього іншого, витік торкнувся інформації про кредитні картки клієнтів банку: кредитні рейтинги та ліміти, сальдо, історію платежів, а також про контактну інформацію і фрагменти транзакцій за 23 дні в 2016, 2017 і 2018 роках. До рук злочинниці також потрапив мільйон канадських номерів соціального страхування, понад 140 000 американських номерів соціального страхування і 80 000 номерів банківських рахунків.

Система Orphus Поделиться на fb