Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Громади Полтавщини отримали 200 арт-наборів від ЮНІСЕФ для дітей

Полтавська область отримала від ЮНІСЕФ 200 арт-наборів, які передали для проведення занять із дітьми в громадах.

За словами начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна, в області проживає майже 46 тисяч дітей-переселенців. Вони пережили жахливий стрес. Тому за підтримки ЮНІСЕФ у Полтаві організована арт-терапія для діточок. Власне, для таких занять і створені арт-набори для різного віку. Один набір розрахований на 40 дітей. Містить розвиваючі іграшки, приладдя для творчості, ручки й олівці, крейду й фарби.

Передача самих контейнерів відбулася у будівлі ЦНАПу, що знаходиться поряд з Полтавською ОВА.

“Працюючи з гуманітарною допомогою у гуманітарному штабі з першого дня добре розумієш, що є базові потреби для людей – їжа, засоби гігієни, одяг тощо. Але наші діти попри те, що відбувається навколо, зростають. Час йде – їхній розвиток не зупиняється, а рухається лише вперед. У них неймовірний потенціал, який потрібно розвивати”, – зазначила заступник начальника Полтавської ОВА Катерина Рижеченко.

Читайте також: Полтавська громада отримала гуманітарну допомогу від Червоного Хреста

Свою участь у цьому проєкті підтвердили 40 громад Полтавщини.

Нагадаємо, у квітні в Полтаві за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) запрацював проєкт “СПІЛЬНО. Для молоді”, що спрямований на підтримку підлітків та їхніх родин, які через війну були змушені залишити свої домівки. Проєкт впроваджується ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова”.

Система Orphus Поделиться на fb