Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Google надав 30 тис телефонів для українських та афганських біженців, які прибувають до США

Генеральний директор Google Сундар Пічаї повідомив, що компанія передала 30 000 телефонів Pixel для біженців з України та Афганістану, які прибувають до США.

Про це пише Еспресо.

У Twitter Пічаї зазначив, що інструменти, такі як Google Translate, допомагають біженцям спілкуватися зі своїми новими громадами.

“Сьогодні ми даруємо додаткові 20 000 телефонів Pixel Раді генеральних директорів Welcome.US, щоб більше українських та афганських новачків могли почуватися як вдома у США”, – додав він.

Наразі компанія пожертвувала біженцям 30 000 телефонів Pixel.

В травні Пічаї оголосив про перших 17 учасників Фонду підтримки України від Google, які отримають фінансову підтримку та наставництво від Google для стартапів. Це програми, яка допомагає розвивати стартапи на початку роботи.

Google в блозі згадав, що їхній фонд у розмірі 5 мільйонів доларів допоможе українським стартапам протягом усього 2022 року. Американська компанія має на меті допомогти українським підприємцям підтримувати та розвивати свій бізнес, зміцнювати їхню спільноту та будувати фундамент для післявоєнного відновлення економіки.

Система Orphus Поделиться на fb