Ви тут:
Спорт Суспільство 

Федерація дзюдо України відмовилася від всіх міжнародних турнірів, де братимуть участь представники рф

Федерація дзюдо Україні надіслала листа до більш ніж 100 національних федерації дзюдо, в якому засуджує дозвіл росіян та білорусів виступати на турнірах, а також оголошує про відмову українців брати у них участь.

Про це повідомляє ФДУ.

“У той час, коли весь цивілізований світ усілякими санкціями намагається зупинити російську агресію в Україні, Міжнародна федерація дзюдо вирішує дати дозвіл дзюдоїстам Росії та Білорусі брати участь у змаганнях, які вона організовує, у статусі нейтральних атлетів.

Міжнародна федерація дзюдо стала першою з міжнародних федерацій з видів спорту, яка грубо проігнорувала рекомендації Міжнародного олімпійського комітету.
Про який нейтральний статус спортсменів Росії та Білорусі ми можемо говорити, якщо ці збірні протягом усього періоду війни тренуються централізовано за бюджетні кошти своїх держав чи національних федерацій.

Усі, хто хоч трохи стежить за світовим спортом, розуміють, що російські спортсмени є ключовою частиною пропаганди агресивної політики цієї країни. Говорячи про Росію та спорт жодним чином не можна говорити, що “спорт поза політикою”. Мовчання російських та білоруських спортсменів та тренерів підтримує війну проти України та вбиває тисячі українських громадян.

Ми глибоко розчаровані рішенням IJF та вирішили відмовитись від участі у всіх спортивних заходах, що проводяться Міжнародною федерацією дзюдо, до усунення Федерацій дзюдо Росії та Білорусі від участі у змаганнях IJF у будь-якому статусі”.

Система Orphus Поделиться на fb