Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Благодійний фонд “Карітас Полтава” провів реєстрацію на програму виплати грошової допомоги в Лохвицькій громаді

24 червня  БФ “Карітас Полтава” провів реєстрацію на програму виплати грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб у Лохвицькій громаді.

Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

За інформацією Лохвицького міського голови Віктора Радька, з початку повномасштабної військової агресії росії проти України у громаді тимчасовий прихисток знайшли понад 1760 осіб.

“Наша громада активно допомагає людям, які залишилися без даху над головою, всім, хто покинув свої домівки через війну росії в Україні. Родини переселенців мають підтримку у розселенні, постійно отримують гуманітарну допомогу продуктами, медикаментами, засобами гігієни, дитячим харчуванням, одягом. У нелегкий для нашої країни час, маємо єднатися, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує. Важливу справу робить Благодійний Фонд «Карітас Полтава”. Людям важливо знати, що вони не залишилися наодинці зі своєю бідою і їм допомагають –влада, громада, волонтери, благодійні організації”, – зазначив Віктор Радько.

Меморандум про співпрацю між Полтавською обласною радою та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Полтава» був підписаний 20 травня.

В межах підписаного Меморандуму учасниками програми вже стали: Петрівсько-Роменська, Сергіївська, Зіньківська, Краснолуцька, Великобудищанська,  Решетилівська, Шишацька, Опішнянська, Градизька, Оржицька, Ланнівська, Новосанжарська, Котелевська, Семенівська та Глобинська громади.

Читайте також: Полтавська обласна рада розпочала співпрацю з Глобальною місією з розширення прав і можливостей Global Empowerment Mission (GEM) та ГО «ФОНД «ЯКІСТЬ ЖИТТЯ»

Відповідно до інформації від БО «Благодійний фонд «Карітас Полтава», розраховувати на грошову допомогу можуть вразливі верстви населення: вагітні, люди з інвалідністю, багатодітні родини, самотні, важкохворі, одинокі батьки. Сума грошової виплати на одну особу становитиме 6 660 грн.

Фото: Полтавська облрада

Система Orphus Поделиться на fb