Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Бійців тероборони з Полтавщини відправлятимуть в зону бойових дій, – начальник ОВА

Бійців, які перебувають у лавах тероборони Полтавської області, відправлятимуть у зону бойових дій.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

“Так, дійсно, військовослужбовці тероборони області будуть залучатися до цього процесу і на інших територіях. Не можу говорити про кількість батальйонів, військовослужбовців та куди саме направлятимуть”, – зазначив Дмитро Лунін.

Зазначимо, що 10 червня Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який Верховна Рада прийняла 3 травня. 

Закон спрямовано на вдосконалення деяких положень Закону України “Про основи національного спротиву”, що стосуються завдань територіальної оборони та зон виконання таких завдань, що забезпечить можливість проведення більш ефективних загальнодержавних, воєнних і спеціальних заходів під час протидії воєнним загрозам.

Змінами, що пропонуються до вказаного Закону, зокрема виключаються обмеження щодо виконання завдань територіальною обороною саме до моменту розгортання в межах відповідної території угруповання військ (сил) або/чи угруповання об’єднаних сил, призначених для ведення воєнних (бойових) дій з відсічі збройній агресії проти України, а також передбачається можливість здійснювати виконання завдань територіальної оборони на всій території України, включаючи райони ведення воєнних (бойових) дій.

Раніше визначалося, що виконання завдань тероборони здійснюється поза районами ведення бойових дій.

Читайте також: Над Полтавою тероборонівці збили ворожий дрон

Рішення про виконання завдань тероборони в районах ведення бойових дій ухвалюється головнокомандувачем Збройних сил України.

Система Orphus Поделиться на fb