Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Apple може випустити гарнітуру доповненої реальності у 2024 році

Ще на початку травня в інтернеті з’явилося чимало інформації про розробку AR\VR окулярів компанією Apple.

Як повідомляє 9to5mac, про це заявив аналітик Haitong Intl Tech Research Джефф Пу. За його даними, зараз Apple перебуває на стадії розробки дизайну AR-гарнітури. Передбачається, що прототип пристрою буде готовий до кінця цього року, а масове виробництво Apple організує в другій половині 2024 року.

Аналітик вважає, що в AR-гарнітурі Apple використовуватимуться комплектуючі від Corning та Hoya. Також повідомляється, що пристрій називатиметься AR Glass.

Пу одним із перших заговорив про гарнітуру доповненої реальності від Apple. На відміну від гарнітури змішаної реальності, яка може бути представлена наприкінці цього або на початку наступного року, майбутнє AR-пристрій стане повністю орієнтованим на доповнену реальність.

На додачу до цього Пу висловив невпевненість у тому, що в iPhone 15, які Apple має представити наступного року, з’явиться перископічна камера. На його думку, ймовірність цього велика і у разі появи камери-перископа, постачати Apple такі модулі буде компанія Lante. Найімовірніше, перископічна камера з’явиться у моделях iPhone 15 Max або iPhone 15 Pro.

Система Orphus Поделиться на fb