Ви тут:
Спорт Суспільство 

25 років історії: припинило існування одне з найвідоміших спортивних видань України

«Футбол» виходив з 1997 року.

Про це повідомив головний редактор Артем Франков у своєму телеграм-каналі.

“Хто б міг подумати, що останньою зіркою Футболу стане Арнаутович — і то лише тому, що пика прикольна”, — написав Франков.

Наприкінці 1995 р. головний редактор газети «Теленеделя» Олена Скачко вирішила стати до видання російського журналу «Футбол» в Україні. У 1996 р. АТЗТ «Теленеделя Харьков» укладає договір з видавцем російського «Футболу», створивши однойменне українське видання на основі російського.

Перший номер вийшов у світ 23 травня 1996 року у вигляді додатку до газети «Теленеделя». Українська редакція знаходилася у Києві. За відсутності головного редактора проектом керував його директор Кирило Стельмашев. Пізніше редактором став Максим Максимов. Матеріали про український футбол готувала київська редакція, решта матеріалів залучалася в російського «Футболу».

8 вересня 1997 року президент АТЗТ «Теленеделя-Киев» Виталій Лук’яненко призначив тодішніх співробітників газети «Теленеделя» Артема Франкова в.о. головного редактора, а Олександра Фришко його заступником. Олексій Маргієв, який не перейшов до нового видання Максима Максимова, залишилися працювати у «Футболі», а наступного дня до його редакції приєднався Андрій Шахов.

Система Orphus Поделиться на fb