Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

23 червня – День державної служби: привітання керівників Полтавщини

23 червня в Україні відзначають День державної служби.

Подія була започаткована президентом Леонідом Кучмою 4 квітня 2003 року. Дата співпадає з Днем державної служби ООН. Головна мета – привернути увагу суспільства в Україні до важливого внеску державної служби у розвиток країни.

Привітання голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького.

“Довіра до влади починається з державного службовця, який відіграє роль посередника між нею і народом, реагує на запити сучасного суспільства. Саме тому громадяни покладають на вас особливо відповідальні завдання, чекають від вас компетентності, ініціативи та бажання допомогти.

Щира подяка усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів нашої Полтавщини та всієї України.

Бажаю вам наснаги, сил у роботі, безперервного вдосконалення та вдячності людей. І – найголовніше – перемоги України та миру на нашій землі!”

Звернення начальника Полтавської ОВА Дмитра Луніна з нагоди Дня державної служби.

“Сьогодні День державної служби. Вітаю всіх колег!

Війна – це також і тест на міцність державної служби. Можу сказати, що українські держслужбовці, працівники обласної військової адміністрації із гідністю витримують цей іспит. План агресора розвалити нашу державу зірвано.

Держава виконує всі свої функції. І це наш внесок у майбутню Перемогу. Я вдячний усім, хто працює без вихідних 24/7! Дякую нашим командам у районах і громадах!

Слава Україні!”

Система Orphus Поделиться на fb