Ви тут:
Суспільство Україна 

Зеленський підписав закон про соціальний і правовий захист політв’язнів, військовополонених і членів їхніх сімей

У День боротьби за права кримськотатарського народу та вшанування пам’яті жертв депортації кримських татар Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей» № 2010-IX.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

«Цей закон для захисту всіх тих звичайних мирних, цивільних людей, хто зазнав репресій від окупантів і хто був захоплений ними в полон. Цей закон, зокрема, і для Нарімана Джелялова, і багатьох інших, хто в Криму, у своєму рідному домі, позбавлений чужинцями волі. Для тих, кого утримують у тюрмах на півострові і хто вивезений у Росію», – сказав Глава держави, підписуючи закон.

За словами Президента, документ забезпечує захист тих громадян, які зазнали знущань від ворога.

«Цей закон для рідних і близьких усіх бранців Кремля – у Донецьку, Луганську, в усіх тих районах, і в Криму. Для всіх, хто зазнав знущань від ворога. Це допомога й захист», – додав Володимир Зеленський.
Серед іншого документ визначає порядок ухвалення рішень із питань встановлення факту позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та підстави для встановлення такого факту.

Система Orphus Поделиться на fb