Ви тут:
Суспільство Україна 

Заявку України на членство в ЄС розглянуть у червні,- Єрмак

Сьогодні Президент України Володимир Зеленський отримав лист від Президента Республіки Північна Македонія Стево Пендаровського, який висловив підтримку і солідарність з Україною та українським народом, що протистоїть російській військовій агресії та боронить загальнолюдські цінності й всю Європу.

Джерело: Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак у Teklegram.

Окремо Президент Північної Македонії відзначив, що процес розширення ЄС не має зупинятися на Західних Балканах і висловив підтримку наданню Україні статусу країни-кандидата вже під час засідання Європейської Ради у червні цього року.

Така підтримка з боку країни, яка здобула статус країни-кандидата ще у 2005 році, але до сьогодні виборює право розпочати переговори про вступ, дуже важлива для України.

Наша держава виборола своє право бути членом ЄС. Розуміємо, що це тривалий процес. Але українці заслуговують на те, щоб Євросоюз зробив перший крок назустріч вже зараз.

Таким кроком має стати надання статусу країни-кандидата вже у червні. Це питання є одним з ключових під час переговорів Президента України Володимира Зеленського з європейськими лідерами, як і пріоритетом роботи всієї нашої команди.

Бажаємо також успіху в процесі набуття членства в ЄС і нашим північно-македонським друзям.

Система Orphus Поделиться на fb