Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

За місяць кол-центр волонтерської допомоги у Семенівці зібрав 116 тис грн

Місяць тому у Семенівці створили кол-центр волонтерської допомоги. За цей час зібрано 116 тисяч гривень, які витрачено на придбання берців, форми, футболок, головних уборів, рюкзаків, ліхтарів, наколінників.

Джерело: Семенівська селищна рада

“У перший тиждень роботи центру від Богдани Сіренко та Павла Добрика ми отримали більше 3,3 тисяч дитячих підгузків, дитячого харчування та іграшок, які передаємо вимушено переміщеним особам. Від івент-організації «Дитяче Свято Градизьк» та Дарії Верменич ми отримали гуманітарну допомогу тканиною та фурнітурою для відшивання розвантажувачів”, – повідомили у селищній раді.

До проведення акції Великодній кошик долучились усі мешканці громади, завдяки чому до земляків-військовослужбовців було відправлено 4 буси із святковою провізією. Також на гуманітарні потреби протягом цього місяця відвантажено 1,5 тисячі банок рибної консерви, 5 тисяч вареників, більше 2 тисяч пиріжків, більше 2 тисяч банок солоної та солодкої консервації, близько 400 л молока. 

“Потребу у розвантажувачах, підсумках, аптечках, балаклавах забезпечують швачки, дівчата-майстрині на всі руки із Будинку дитячої та юнацької творчості та Галина Пилипенко із своїми колегами. Про те, наскільки це значна допомога свідчать об’єми виконаних ними робіт – це 66 розгрузок, 58 балаклав, 56 аптечок, 6 футболок, 40 трусів, 40 чохлів для касок, 4 плитоноски, підсумки для магазинів – 7 штук, 1 комплект літньої форми та ін. Родина Назара Борисенка відшиває плитоноски та виготовляє плити до них – станом на 10 травня 61 штуку. Також ним надано в якості гуманітарної допомоги ліки на суму 84 тисячі гривень, з яких формуються аптечки та надається допомога госпіталям”, – додали у селищній раді.

За ініціативи Семенівської селищної ради та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту днями проводився благодійний турнір з міні-футболу, під час якого було зібрано на потреби військових 8 тисяч гривень, на ці кошти закуплено військове спорядження.

Система Orphus Поделиться на fb