Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

ЄС знайде лікарняне ліжко для кожного українського пацієнта, який його потребує, – МОЗ

Європейський Союз продовжує надавати потужну підтримку українській сфері охорони здоров’я та докладає значних зусиль для забезпечення медичною допомогою українських пацієнтів за кордоном.

Джерело: МОЗ

Про це Віктор Ляшко повідомив під час зустрічі з Єврокомісаром з питань охорони здоров’я та безпеки продуктів харчування Стеллою Киріакідес.

За словами міністра охорони здоров’я, наразі українська сторона працює з усіма можливими європейськими інституціями, аби забезпечити якісне лікування наших громадян за кордоном, зокрема що стосується протезування та реабілітації. 

«На жаль, змушений констатувати, що російські терористи продовжують забирати в українців найцінніше –  життя та здоров’я. За понад два місяці війни близько 1000 громадян втратили кінцівки, і ми наразі докладаємо максимум зусиль, аби забезпечити їх необхідним лікуванням та реабілітацією. І звісно, головним питанням залишається виготовлення для постраждалих якісних протезів, із чим сьогодні можуть допомогти європейські партнери», – повідомив Віктор Ляшко.

Європейський  Союз наразі обіцяє надати підтримку з протезуванням кінцівок для поранених українських військових та цивільних громадян. Мова йде не лише про виготовлення протезів для українців у країнах ЄС, а й відкриття виробництва на території нашої держави. 

Також під час зустрічі обговорили, яким чином ЄС може і надалі задовольняти потреби України в медичному обладнанні.

Єврокомісар Стелла Киріакідес запевнила, що найближчим часом планує візит до України, аби продовжити діалог та висловити підтримку українському народу і медикам, які героїчно працюють у цей складний час.

Система Orphus Поделиться на fb