Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Вже цього тижня на Полтавщину завезуть сіль з-за кордону, – Дмитро Лунін

Ще на початку квітня найбільший вітчизняний виробник “Артемсіль” у Соледарі зупинив роботу, бо розташований у безпосередній близькості до зони бойових дій. Виготовлену продукцію, яка залишалася на підприємстві, дилери змогли вивезти, тому протягом місяця її ще можна було знайти в магазинах.

На заміну вітчизняній солі приходить іноземна. Всі дев’ять великих національних і регіональних мереж, які працюють на Полтавщині, вже зробили замовлення з-за кордону, повідомив у своєму Telegram-каналі  начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Сіль замовили у Польщі, Румунії й Туреччині.

“Звісно, ця сіль буде дорожчою, бо в ціну закладене транспортування, яке зараз недешеве. Початок завезення іноземної солі цього тижня очікують у Велмарті, Еко маркеті, Сільпо. У мережі Хуторок сіль є, але її продають обмежено й не більше ніж 1 кг на людину. Ароматна гімалайська сіль є в Маркетопті. Ці та інші мережі чекають постачання з-за кордону”, – зазначив Дмитро Лунін.

Читайте також: Сіль: чим її можна замінити мешканцям Полтавщини

Крім того, Дмитро Лунін додав, що в умовах війни можуть виникати перебої з постачанням будь-якої продукції.

“І причина цьому одна – російський агресор. Я закликаю не скуповувати сіль пачками. Штучний ажіотаж – це ще одна з причин дефіциту та подорожчання продукції. Наша згуртованість – запорука перемоги”, – додав Дмитро Лунін.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb