Ви тут:
Суспільство Україна 

військам рф з Маріуполя потрібен перепочинок, який їм можуть не дати, – британська розвідка

За інформацією британської розвідки, російським військам, які брали участь у боях за Маріуполь, потрібен час на відновлення і доукомплектацію, але через тиск вищого керівництва на командування їх, можливо, одразу кинуть на інші напрямки.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це йдеться у щоденному огляді від британської розвідки, який публікує Міністерство оборони Британії.

У ньому зазначають, що з “Азовсталі”, ймовірно, вийшли вже близько 1700 українських військових, кількість тих, хто залишається всередині, невідома.

Читайте також: 28700 загиблих, 3090 ББМ та 204 літаки: у Генштабі назвали втрати росіян у війні з Україною

Росія після остаточного взяття міста під контроль скоріш за все перекине сили з міста на інші напрямки на сході.

“Cтійкий спротив України у Маріуполі з початку війни означає, що російським силам звідти потрібна переукомплектація і відновлення, перш ніж їх можна буде знову ефективно задіяти. Якщо робити це ретельно, це може бути тривалим процесом. Проте російське командування – під тиском щодо досягнення заявлених оперативних цілей. Це означає, що Росія, можливо, перекине ці сили швидко, без належної підготовки, що загрожує їм ще більшим виснаженням”, – повідомляє британська розвідка.

Система Orphus Поделиться на fb