Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Відзавтра у Кременчуці здорожчає вартість проїзду у громадському транспорті

Для підприємств, які виконують перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху вартість проїзду становитиме 12 грн за одну поїздку, у режимі маршрутного таксі та експресному режимі 15 грн.  Новий тариф вводиться в дію з 26 травня.

Джерело: Кременчуцька міська рада

Крім того, змінено тарифи на проїзд і у комунальному транспорті. Зокрема, тариф на проїзд в тролейбусі встановлено у розмірі 10 грн за одну поїздку, у комунальному автобусі – у розмірі 12 грн.

Відповідно змінено вартість проїзних місячних квитків: у тролейбусі вартість учнівського квитка становитиме 150 грн; студентського – 175 грн; для громадян – 450 грн; для підприємств, організацій – 755 грн; комбіновані для населення (тролейбус-автобус) – 650 грн; для проїзду у автобусі вартість проїзних місячних квитків становитиме: учнівський – 180 грн, студентський – 210 грн для громадян 525 грн.. Нові тарифи в комунальному транспорті почнуть діяти з 1 червня 2022 року.

З 1 червня в міському громадському транспорті Кременчука пільги будуть надаватися в повному об’ємі без будь-яких обмежень усім кременчужанам та гостям міста відповідно до чинного законодавства.

Система Orphus Поделиться на fb