Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Відбувається евакуація захисників “Азовсталі” на підконтрольну РФ територію, їх передадуть Україні – Генштаб ЗСУ

Вищим військовим командуванням було віддано наказ командирам підрозділів, які перебувають на “Азовсталі”, зберегти життя особового складу. 

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України, пише “Прямий

53 важкопоранених захисників “Азовсталі” доставлено до медичного закладу у Новоазовська (місто на окупованій терористами “ДНР”частині Донецької області – ред.). Ще 211 захисників через гуманітарний коридор були евакуйовані до Оленівки (селище на окупованій терористами “ДНР”частині Донецької області – ред.) з подальшим поверненням їх на підконтрольну Україні територію через процедуру обміну.

Заходи з порятунку оборонців, які залишаються на території “Азовсталі”, тривають.

“Захисники Маріуполя – герої нашого часу. Вони назавжди в історії. Це окремий загін спеціального призначення “Азов”, 12-та бригада Національної гвардії України, 36-та окрема бригада морської піхоти, прикордонники, поліцейські, добровольці, тероборона Маріуполя”, – зазначили у Генштабі ЗСУ.

Там також підкреслили, що утримуючи позиції на “Азовсталі”, вони не дозволили противнику перекинути угруповання чисельністю до 17 батальйонних тактичних груп (близько 20000 особового складу) на інші напрямки. Тим самим завадили реалізувати план щодо швидкого захоплення Запоріжжя, здійснити вихід на адміністративний кордон Донецької та Запорізької областей і створити умови для оточення угруповання ООС.

“Сковування основних сил противника навколо Маріуполя дало нам можливість підготувати та створити оборонні рубежі, на яких наші війська знаходяться і сьогодні та дають гідну відсіч агресору. Ми отримали критично необхідний час на формування резервів, перегрупування сил, отримання допомоги від партнерів. Найважливіше спільне завдання всієї України та всього світу – зберегти життя оборонців Маріуполя”, – підсумували у Генштабі ЗСУ.

Система Orphus Поделиться на fb