Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні спростили процедуру постановки на облік суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю транспортними засобами

В Україні спрощено процедуру постановки на облік у Головний сервісний центр МВС суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю транспортними засобами.

Джерело: МВС

За словами заступника міністра внутрішніх справ Богдана Драпятого, чітке, зрозуміле і прогнозоване нормативне регулювання не залишає простору для зловживань з боку влади та недобросовісного ведення господарської діяльності з боку бізнесу. Цей баланс шляхом взаємодії ми будемо зміцнювати й надалі.

Тепер для постановки на облік та внесення змін до облікових даних:

– встановлено вичерпний перелік документів
– скасовано необхідність нотаріального засвідчення документів
– зʼявилася можливість направлення документів в електронному вигляді
– скорочено термін розгляду документів до 10 днів
– встановлено вичерпний перелік підстав для відмови

Також визначені чіткі механізми:

– забезпечення таких суб’єктів номерними знаками для разових поїздок, бланками актів приймання-передачі транспортних засобів тощо;
– надання доступу до електронного реєстру та внесення інформації про надходження, передачу й реалізацію товару і спеціальної продукції.

“Наразі будь-яке спрощення алгоритмів наших послуг є важливими кроками для підтримки громадян, й особливо для тих, хто під час війни й далі працює і відбудовує економіку нашої країни”, – зазначив МВС.

Система Orphus Поделиться на fb