Ви тут:
Суспільство Україна 

В порту Ізмаїла планують відкрити ветеринарну лабораторію

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський з керівником регіональних програм ФАО (Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН) у країнах Європи та Центральної Азії Раймундом Єлє обговорив створення за підтримки міжнародних партнерів ветеринарної лабораторії в порту Ізмаїл.

Джерело: Мінагрополітики

«На сьогодні відсутність такої лабораторії в Ізмаїлі гальмує процес експорту с/г продукції. Оскільки така продукція спочатку спрямовується в Одесу, там вона має дочекатися своєї черги на проходження сертифікації, а вже потім відправляється в Ізмаїл для відправки закордон. Усе це призводить до зайвих і фінансових витрат на логістику, і часових. Нова ветеринарна лабораторія в Ізмаїлі допоможе нам зняти ці проблемні питання та прискорити експорт вітчизняної продукції», – розповів Микола Сольський.

Крім того, сторони обговорили донорську підтримку малих та середніх фермерських господарств, які під час війни потребують особливої допомоги, і які є важливими гравцями для забезпечення продовольчої безпеки України.

Раймунд Єлє наголосив на важливості України для забезпечення глобальної продовольчої безпеки світу і стратегічній необхідності підтримки розвитку сільського господарства нашої країни в умовах війни.

«ФАО працює над тим, щоб донори надали термінову допомогу вразливим сільським домогосподарствам. Ми будемо спрямовувати  всі зусилля на те, щоб підтримати с/г виробництва в Україні, а також допомогти в забезпеченні всіх ланцюгів поставок продовольства як всередині країни, так і експортних позицій», – запевнив Раймунд Єлє.

Система Orphus Поделиться на fb