Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Полтаві провели курс “Основи кондитерської майстерності”

Ще до початку російської агресії в Україну Центр освіти дорослих (ЦОД), що за підтримки німецького фонду DVV International працює при ПУЕТ, планував провести для соціально-вразливих категорій Полтави цей курс. Війна змінила багато пріоритетів діяльності ЦОД. Проте, коригуючи свої плани, ініціаторка проекту Світлана Нестуля, керівниця ЦОД Ольга Стефанюк, ректорат ПУЕТ переконали німецьких партнерів у доцільності проведення тренінгу.

Життя підтвердило правильність такого рішення. Група бажаючих отримати кваліфікацію кондитера, набрана ще в середині лютого 2022, у повному складі в березні приступила до занять. Проходили вони на базі кухні-лабораторії Полтавського фахового кооперативного коледжу, досвідчені викладачі та майстри виробничого навчання якого щиро ділилися таємницями кондитерської майстерності зі слухачами.

За цікавими тренінгами час пролетів дуже швидко. І вже в кінці квітня усі слухачі курсу завершили навчання. Вони отримали відповідні сертифікати від засновниці ГО «ЦОД Полтавщини» Світлани Нестулі. Директорка ж коледжу Оксана Делія кожному слухачеві вручила свідоцтво «Майстер-кондитер ІІІ розряду».

Фото – ПУЕТ

Система Orphus Поделиться на fb