Ви тут:
Суспільство Україна 

В МІУ розраховують до 2030 року оновити весь парк локомотивів та вагонів

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та міністр транспорту США Пітер Буттіджедж підписали Меморандум про транспортне співробітництво, одним із ключових результатів якого має стати оновлення всього парку локомотивів та вагонів до 2030 року.

Про це повідомила пресслужба Мінінфраструктури.

За словами Кубракова, у залізничній сфері також передбачається створення системи швидкого залізничного сполучення між великими містами та покращення залізничної інфраструктури.

“Також у сфері наших пріоритетів у партнерстві з американськими колегами працювати над проєктами модернізації існуючих автодоріг та встановлення на них автоматичних станцій зважування”, — сказав Кубраков.

Як йдеться у повідомлення МІУ, меморандум підтверджує наміри України та США  продовжувати тісну співпрацю щодо питань безпеки повітряного простору та безпечної роботи цивільної авіації; сприяння комерційній участі та інвестиціям приватного сектору США та України у комерційні проекти та участі в державних закупівлях, експорту товарів та послуг.

Також сторони наголосили на важливості розвитку та впровадження доброякісних та екологічно безпечних авіаційних палив та інших чистих технологій, що відповідають високим міжнародним стандартам; використання можливостей для просування цифрових технологій та співпраці щодо покращення кібербезпеки на транспорті, обміну інформацією про нові кіберзагрози; співпраці у сфері альтернативних палив, електрифікації транспорту, використання ринкових механізмів та технологічного прогресу з метою зменшення викидів парникових газів у транспортній галузі.

“Сьогодні ми можемо говорити про підписання Меморандуму як про чергове свідчення дружніх відносин між США та Україною, яке ще більше поглибить співпрацю двох держав. Своєчасне відновлення інфраструктури має ключове значення у наближенні нашої Перемоги та надзвичайно важливе у післявоєнній розбудові України”, – наголосив Кубраков.  

Нагадаємо, днями міністр інфраструктури обговорив з Повіреною у справах США Крістіною Квін та представниками посольства США в Україні шляхи вирішення паливної кризи, що виникла внаслідок обстрілів росією енергетичної та транспортної інфраструктури.

Система Orphus Поделиться на fb