Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрпошта запустила голосування за тему нової поштової марки

Укрпошта оголосила про початок голосування за тему наступної поштової марки, що триватиме до 21 травня включно.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці АТ “Укрпошта”.

“Голосування за ескіз марки з кораблем дало чітко зрозуміти, що філателія — це історія не лише про поштову валюту чи колекціонування, а про громадянську позицію, яку чути на увесь світ. Ми хочемо, аби такий народний вибір став доброю традицією для українців, які можуть долучитися до творення сучасного філателістичного мистецтва в Україні”, – йдеться у повідомлені.

Потрібно обрати одну із запропонованих тем та натиснути “вподобайку” на фото з нею. Ту тему, що набере найбільше голосів, використають у наступному поштовому випуску, що буде вже у червні-липні.

“Укрпошта” пропонує п’ять тем: “Героям слава”, “Путін, Москва палає, Гаага чекає”, “Песик Патрон з ДСНС”, “Ой у лузі червона калина..”, “Доброго вечора, ми з України”.

Голосування буде проходити також у застосунку Дія та в інших соцмережах Укрпошти: Instagram та Telegram. Голоси будуть враховані зі всіх офіційних джерел та оголошені 22 травня.


У застосунку Дія потрібно зайти у розділ Послуги, натиснути на Опитування та обрати один із 5 варіантів, який вам найбільше подобається.

Система Orphus Поделиться на fb