Україна здобула найбільше нагород на Літній Дефлімпіаді

З першого дня змагань українці захопили лідерство у медальному заліку, здобували більше 10 медалей в день в середньому та переписували власні рекорди. І зрештою, стали переможцями медального заліку.

За інформацією «Суспільне.спорт», Літня Дефлімпіада-2021 завершилася фінальними матчами у футболі та марафонськими забігами в неділю, 15 травня, за київським часом. Україна в останній змагальний день здобула ще одну медаль – “золото” в чоловічому футболі.

Остаточний медальний здобуток збірної України на Дефлімпіаді – 138 медалей (62 золоті, по 38 срібних та бронзових). За усіма показниками Україна стала лідером у медальному заліку.

Ще за три дні до завершення змагань Україна достроково виграла залік, а в підсумковому варіанті випередила найближчого суперника на 42 золоті медалі! Лише США змогли перетнути позначку в 20 золотих нагород, а усього у них 55 медалей – це теж другий показник (на 83 менше, ніж в України).

Підсумковий медальний залік Дефлімпіади-2021: топ-3