Ви тут:
Спорт Суспільство 

Україна здобула 16 нагород у другий день Дефлімпіади та стала лідером медального заліку

Змагання для збірної України проходили одразу у кількох видах спорту: зокрема за нагороди українські дефлімпійці боролися у дзюдо, карате, а також у плаванні.

Про це повідомляє Суспільне.спорт.

За другий змагальний день дефлімпійська збірна України суттєво покращила свої медальні здобутки. У порівнянні з першим днем, коли українцям вдалося виграти вісім нагород, у другий було здобуто одразу 16 нагород, шість з яких – найвищого гатунку.

Лідером за кількістю медалей у складі збірної України став каратист Олександр Черняєв та плавчиня Ірина Терещенко. Черняєв після двох нагород у ката (в особистому і командному) здобув бронзову медаль, виступаючи у вазі до 75 кг.

Дві медалі упродовж другого змагального дня на Дефлімпіаді-2021 здобула Ірина Терещенко. Плавчиня виборола “бронзу” на 50-метрівці брасом, а також у складі жіночої команди в естафеті 4х100 метрів вільним стилем (разом з Анітою Махник, Дар’єю Тарасенко та Марією Режило та Катериною Іваненко).

За підсумками двох змагальних днів Україна має у доробку вже 24 нагороди. Половина медалей є золотими.

Усі медалі України у другий день Дефлімпіади-2021
“Золото”: Анна Шостак (дзюдо), Марина Губанова (карате, до 50 кг), Катерина Масло (карате, до 55 кг), Юрій Гайдученко (карате, до 67 кг), Олексій Коломієць (плавання, 50 метрів, брас), Владислав Кремляков (плавання, 200 метрів, спина)
“Срібло”: В’ячеслав Новіков (карате, до 60 кг)
“Бронза”: Наталя Ненько (дзюдо), Катерина Авдеєва (дзюдо), Владислав Мозирєв (дзюдо), Дмитро Шеретов (дзюдо), Єлизавета Бондар (карате, до 61 кг), Олександр Черняєв (карате, до 75 кг), Ірина Терещенко (плавання, 50 метрів, брас), Аніта Махник (плавання, 100 метрів, батерфляй), жіноча збірна України (плавання, естафета 4х100 метрів, вільний стиль)

Система Orphus Поделиться на fb