Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна та Велика Британія співпрацюватимуть у питаннях реабілітації, — Віктор Ляшко

Велика Британія і надалі залишатиметься надійним партнером, який підтримуватиме нашу медичну систему та допомагатиме українцям, які втратили кінцівки через війну.

Джерело: МОЗ

Про це Віктор Ляшко повідомив за підсумками зустрічі з Державним секретарем із питань охорони здоров’я та соціальної політики Великої Британії Саджидом Джавідом, яка відбулася в рамках 75-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я.

«За час війни Велика Британія стала одним із найбільших друзів України та надала значну підтримку системі охорони здоров’я. Сьогодні отримав ще одне запевнення, що надалі ця підтримка буде лише посилена. Під час зустрічі з британським колегою домовилися про підтримку лікарень в Україні, протезування наших громадян, які втратили кінцівки через війну, допомогу в реабілітації та повноцінну  підтримку під час відновлення медичної системи в рамках United24», — заявив Віктор Ляшко. 

За словами міністра охорони здоров’я України,  Велика Британія може долучитися до масштабної відбудови медичної інфраструктури, яка зруйнована російськими окупантами. Наразі МОЗ вже працює над комплексним планом відновлення медичної сфери, який стане частиною Плану післявоєнного відновлення та розвитку України. 

Читайте також: Мешканці Гадяча можуть записатись на прийом до лікарів з Великої Британії

Зокрема, мова йде не просто про відбудову зруйнованих лікарень, а про створення сучасної мережі закладів охорони здоров’я за кращими міжнародними практиками та впровадження інноваційних підходів до всіх процесів у медичній галузі. 

Система Orphus Поделиться на fb