Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Зіньківській громаді попрощалися військовим Юрієм Берлізовим, який загинув на війні з окупантами

14 травня у Зіньківській громаді попрощалася із загиблим на війні Юрієм Берлізовим.

Живим коридором від домівки до кладовища проводжали Героя родина, односельці, друзі, знайомі, жителі Зіньківської громади, повідомили у Зіньківській міській раді.

Народився Юрій Олександрович 29 січня 1982року в сім’ї колгоспників.

“Це був надзвичайно світлий чоловік, лагідний, порядний, активний, життєрадісний. Він завжди був в гущі спортивного культурномасового життя громади”, – пригадують односельці.

Після закінчення Ставківської загальноосвітньої школи служив в Українській армії, потім проходив понадстрокову службу в м. Десна. Повернувшись до рідної домівки працював у колгоспі, потім одружився і працював у Полтаві. Має 8 діток. З 2015 року – учасник АТО. У 2016 році підписав контракт.

Юрій Берлізов – командир відділення І зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 92 окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка, старший сержант.

“25 лютого 2022 року під час тяжкого бою поблизу с. Петрівка Харківського району Харківської області, виконуючи бойове завдання по відбиттю значно переважаючих сил противника, Юрій отримав поранення несумісне з життям. Підрозділ, у складі якого був Юрій, відступав, втрачаючи чимало живої сили та техніки, тому тіло Юрія, ймовірно, вже без ознак життя опинилося на території, що тимчасово була підконтрольна ворогові. До недавнього часу Юрій вважався зниклим безвісти і будь-яка інформація про нього була відсутня. Але 11 травня механізовані підрозділи нашої бригади, які звільняли території, відтісняючи ворога все далі від Харкова, знайшли тіло Юрія із беззаперечними доказами, що це саме він, – розповіли його побратими.

Фото: Зіньківська міська рада

Система Orphus Поделиться на fb