Ви тут:
Суспільство Україна 

У Ризі відбувся масштабний марафон на підтримку України

15 травня в Ризі відбулася щорічна міжнародна спортивна подія – Rimi Riga Marathon 2022. Забіги відбулися на дистанції 42,2 км, 21,1 км, 10 км та 6 км.

Як повідомляє посольство України у Латвії, цього року спортивний Ризький Rimi марафон з бігу під гаслом “Разом!” був присвячений Україні, яка героїчно бореться за свою незалежність проти російського агресора.

Учасники марафону з усього світу об’єдналися в забігу на різні дистанції на підтримку України. У цій спортивній події взяли участь 12 тисяч учасників з Латвії, інших балтійських та західних країн, а також з України. Провідним партнером в організації та проведення цього спортивного марафону є одна з найбільших торговельних мереж Латвії Rimi.

На знак солідарності з Україною кошти за участь у забігу на 6 км, який цього року відбувся в українських кольорах та з українською символікою, будуть передані на допомогу України та українського народу. Участь у дистанції на 6 км була безкоштовною для всіх українських бігунів, участь українських дітей у спортивному заході, незалежно від обраної дистанції, також була безкоштовною. В цілому, в забігу на 6 км взяли участь 4,5 тисяч учасників.

Перед забігом на 6 км, який присвячений Україні, учасників привітали Директор Rimi Riga Marathon Aigars Nords та Посол України Олександр Міщенко. Посол України пострілом дав старт забігу на 6 км на підтримку України.

Система Orphus Поделиться на fb