Ви тут:
Суспільство Україна 

У програмах комплексного відновлення будуть прописані кроки з відбудови міст та сіл України, – Наталія Козловська

Мінрегіон спільно з народними депутатами розробили законопроект №7282, яким пропонується запровадити містобудівні програми відновлення регіонів та населених пунктів України – програми комплексного відновлення областей, територій територіальних громад чи їх частин.

Джерело: Мінрегіон

У програмах будуть прописані кроки з відбудови, що поєднують як питання містобудування, так і соціально-економічного розвитку, вирішення інфраструктурних, екологічних та інших завдань.

Про це повідомила заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська під час зустрічі з Конфедерацією будівельників України та Федерацією європейської будівельної промисловості.

«Програма комплексного відновлення базуватиметься на даних про руйнування, демографічну ситуацію та стан місцевої економіки, визначатиме основні просторові та соціально-економічні пріоритети, а також комплекс першочергових заходів для забезпечення відновлення населених пунктів, які постраждали внаслідок бойових дій. Відтак відновлення українських територій після війни має відбуватися комплексно», – зазначила Наталія Козловська.

За її словами, документами передбачається вирішувати одночасно питання забезпечення житлового фонду, відновлення господарської діяльності, будівельно-відновлювальних робіт, проектування окремих об’єктів та планування територій з урахуванням кращих світових практик, а також фінансового забезпечення за підтримки міжнародних партнерів.

Читайте також: На відновлення Кременчуцької ТЕЦ потрібно 500-800 млн грн, – Лунін

Зазначимо, що внаслідок бойових дій по всій території країни пошкоджені або зруйновані тисячі шкіл, дитячих садків, житлових будівель, медичні заклади тощо. Тільки у Житомирській, Київській, Сумській та Чернігівській областях налічується 21 тисяча таких об’єктів. І це лише частина того, що вже зруйновано або пошкоджено на території України.

Система Orphus Поделиться на fb