Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство 

У Полтавській області російські війська вчинили 9 злочинів проти довкілля

Російські війська вчинили понад 200 злочинів проти українського довкілля. З них 9 – на Полтавщині.

Джерело: Міністерство захисту довкілля

З перших днів повномасштабного вторгнення рф в Україну оперативний екологічний штаб 24/7 фіксує та обраховує збитки довкіллю від дій окупантів.

Нагадаємо, 24 квітня 9 російських ракет вдарили по Кременчуцькій ТЕЦ та по Кременчуцькому НПЗ у Полтавській області.

В Україні вже задокументовано 231 екологічний злочин рф на території України та в акваторії Чорного моря. Найбільше випадків екоциду виявлено на Київщині – 34, Донеччині – 27 та Дніпропетровщині – 22.

Ракетні обстріли спричиняють масштабні пожежі на об’єктах критичної інфраструктури, передусім нафтосховищ та хімзаводів. Це завдає суттєвої шкоди екосистемам, призводить до забруднення довкілля, зменшення популяцій видів рослин та тварин.

«Міндовкілля спільно з підпорядкованими органами виконавчої влади та екологічними активістами з першого дня війни фіксує екозлочини рашистів та рахує збитки за спеціальними методиками. Ця інформація доповнить загальний кошик збитків від військових дій росії, який формує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, для підготовки позову у Міжнародний суд ООН», – розповів Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець.

Система Orphus Поделиться на fb