Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

У Полтавській академії неперервної освіти відкрили групи взаємопідтримки для родин переселенців

Бойові дії на території країни змусили багатьох українців покинути рідні домівки. Полтава гостинно прийняла родини, які тимчасово змінили своє місце проживання. Для когось це перший досвід вимушеного переміщення, а дехто залишається в Полтаві в очікуванні перемоги й безпечного повернення додому.

Полтавська академія неперервної освіти ім. М.В. Остроградського не залишається осторонь цих викликів і активно включена в процес підтримки внутрішньо переміщених осіб. Так, люди, які проживають у гуртожитку академії, отримали не тільки безпечний прихисток, піклування, а й мають можливість долучитися до груп взаємопідтримки. Такі групи почали діяти з 19 травня 2022 року на базі навчального корпусу академії № 2 за ініціативи команди ГО «Центр іноваційної освіти «ПРО.СВІТ» (м. Київ) та сприяння керівництва ПАНО ім. М.В. Остроградського.

«Групи створені в рамках проєкту «Ми поряд», який започаткований ГО «Центр інноваційної освіти «ПРО.СВІТ», є безкоштовними та відкриті для участі всіх вимушених переселенців нашого міста, що потребують психологічної підтримки. Проєкт передбачає залучення і дорослих, і дітей. Із ними працюють психологи, арттерапевти, педагоги ГО «ПРО.СВІТ» та нашої академії», – пояснює директор ПАНО ім. М.В. Остроградського Віталій Зелюк.

Мета діяльності групи взаємопідтримки «Ми поряд» для дорослих полягає в тому, щоб сприяти формуванню кола однодумців, які мають спільний досвід та можуть у безпечному просторі відверто спілкуватися про свій стан та проблеми, обмінюватися корисною інформацією, отримувати допомогу, підтримку, нові знання та досвід;  учити учасників емоційної та поведінкової саморегуляції, покращити їхній психоемоційний стан;  виявити і надати ресурси для задоволення індивідуальних потреб учасників та членів їхніх родин; підвищити здатність учасників організовувати й контролювати процеси власної життєдіяльності та функціонування своїх родин у процесі інтеграції у реалії територіальних громад, де вони перебувають; сприяти розширенню можливостей професійно-особистісної реалізації кожного із
членів групи. Діти також мають змогу долучитися до майстер-класів, годин спілкування, кола нових знайомств.

Щоб відвідати зустріч груп взаємопідтримки, повідомте координатору, кандидату психологічних наук, психологу-консультанту в напрямку центрованої на особистості терапії Людмилі Жданюк (0505712139).
Подробиці та питання – Євгенія Ставицька (0955796025), зустрічі відбуватимуться щочетверга впродовж травня-липня 2022 року з 15:00 до 16:30 год у Полтавській академії неперервної освіти ім. М.В. Остроградського.

Система Orphus Поделиться на fb