Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентують одразу дві чудових аудіоказки

У Полтаві зареєстровано понад 45 тисяч переміщених осіб. Серед них багато дітей, яким необхідно розвиватися, вчитися, проводити дозвілля з користю та змістовно. Є творчі люди у Полтаві, які з ентузіазмом взялися до створення захопливого й унікального контенту для спільного сімейного прослуховування.

Надзвичайно добрі, щедрі на затишок і такі необхідні своєю радістю українській малечі твори підготували полтавські митці. Першу аудіо книгу вже можна разом з дітворою подивитись на YouTube.

Першою до уваги пропонують нову книгу відомого полтавського письменника Віктора Сердюка “Стежками Флоренії, або Випадок на Ульчиній галявині”. У книзі змальовані казкові події, що відбуваються не в якійсь вигаданій країні, а у Полтавському міському дендропарку.

Це надзвичайно захоплююча історія про пригоди четвертокласника Мишка, який через свої вчинки перетворився на маленького гнома. І тут таке почалося! Бешкетник-Мишко потрапляє в неймовірні пригоди, долає труднощі, бореться, перемагає ворогів і знаходить справжніх друзів. Що в цій історії вигадка, а що реальність, вирішувати вам, дорогі слухачі.

Читає заслужений артист України Богдан Чернявський, Ольга Чернявська, Ігор та Вікторія Чернявські. Малюнки створив найдобріший художник у світі Михайло Шлафер. Режисер – заслужений праціник культури України Леонід Сорокін. Відеоверсія – Ірини Кулинченко. Автор ютуб версії – Юлія Зірка.

“Переконана, що задоволення отримають, як малюки, так і ви, дорогі мої друзі. Дуже хочу, щоб цей чудовий твір жив і дарував радість. Поділіться із тимчасово переселеними родинами”, – радить на своїй фейсбук-сторінці віце-президентка палати місцевих влад Конгресу Ради Європи Оксана Деркач.

Презентація ж другої аудіокниги за захоплюючим і повчальним твором відомого українського казкаря Всеволода Нестайка запланована 1 червня о 17:00 у фойє Полтавського ОЦЕВУМу (м.Полтава, вул..Соборності, 67).

Марія Бойко

Фото: Оксана Деркач

Система Orphus Поделиться на fb