Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У п’яти магазинах Пирятина завищували ціни на продукти, – міськрада

У Пирятині робоча група з контролю за ціноутворенням перевірила 11 торгівельних об’єктів (магазини, кіоски). У п’яти випадках зафіксували перевищення роздрібних цін на продовольчі товари.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

Зокрема, завищували ціни на продукти, що мають соціальну значущість: молоко пастеризоване2,5 %, крупа гречана, борошно пшеничне вищого гатунку, макаронні вироби, масло вершкове, тушка птиці.

“Під час роботи комісії господарюючі суб’єкти провели переоцінювання вказаної продукції, встановивши роздрібну ціну в межах чинного законодавства, не більше 10 та 15 %”, – йдеться у повідомленні.

Також у міськраді додали, що щодня отримують безліч скарг від людей щодо завищення цін у торгових об’єктах на Пирятинському ринку та в магазинах.

“Переважна більшість таких звернень не безпідставні. Просимо підприємців, які займаються торгівельною діяльністю, бути солідарними з часом та викликами, які має наша країна й наші люди. У цей час держава створює податкове сприяння та йде на зустріч бізнесу, аби утримати економіку й забезпечувати усі соціальні гарантії для людей. Закликаємо підприємців, власників магазинів розумно й чесно проводити націнку товару, аби не “прославитися” наживою на війні”, – зазначили у міськраді.

Фото: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb