Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах вшанували жертв нацизму у Другій світовій війні

Попри те, що 8 травня офіційні заходи у громаді не оголошувалися, на площі Слави в Лубнах військові, члени ветеранських організацій, представники місцевого самоврядування, мешканці міста вшанували жертв нацизму у Другій світовій війні.

Про це повідомили у Лубенській міській раді.

До присутніх звернувся голова громади Олександр Грицаєнко.

“Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціною стали надзвичайні втрати упродовж 1939–1945 років українців та представників інших національностей, які проживали на нашій землі. Тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб. Ми добре знаємо ціну війни, тому для нас головне – мир”. І зараз страшною ціною – ціною крові наших співвітчизників, життів не лише військових, а й мирного населення – жінок , дітей, людей похилого віку, які ще пам’ятають жахи тієї війни – ми знову виборюємо право жити. Серед тих, хто зараз захищає нас і тисячі лубенців”, – зазначив Олександр Грицаєнко.

Присутні вшанували пам’ять всіх, хто загинув у роки Другої світової війни та у сучасній російсько-українській війні хвилиною мовчання та поклали квіти до вічного вогню.

Фото: Лубенська міська рада

Система Orphus Поделиться на fb