Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Лубнах відкрили персональну виставку місцевої художниці

У галереї мистецтв Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького відбулось відкриття персональної виставки місцевої художниці Людмили Квітки.

Про це повідомили у Лубенській міській раді.

В експозиції представлено 37 робіт в техніці олійного живопису. Значна частина робіт на цій виставці – це українські кримські пейзажі.

“Також наявні й пейзажі рідного краю. Художниця надихнулася ними ще в дитинстві, коли вони вдвох з татком прогулювалися околицями міста Лубни. До кожної із своїх робіт художниця підходить з особливим поглядом та з особливим натхненням, тому всі полотна настільки різні. Пані Людмила зазначає, що і досі навчається та хоче розвиватись. Окрім олійного живопису Людмила ще малює аквареллю і в багатьох інших техніках. Донька та онука художниці також люблять мистецтво і займаються ним”, – йдеться у повідомленні.

З відкриттям виставки привітали міський голова Олександр Грицаєнко, виконуюча обов’язки заступника начальника Управління культури і мистецтв Оксана Радченко та виконуюча обов’язки директора Лубенського краєзнавчого музею Наталія Циганок.

Виставка робіт триватиме до 10 червня.

Фото: лубенська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb