Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

У кожній області створені мобільні бригади для хімічного, радіаційного та біологічного моніторингу, – МОЗ

Для оперативного реагування на випадок виникнення різноманітних надзвичайних ситуацій на рівні кожного регіону створені мобільні бригади, які займаються хімічним, радіаційним та біологічним моніторингом.

Джерело: МОЗ

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Ігор Кузін. 

«Проти нас веде війну ворог, який не дотримується жодних правил ведення війни. Саме тому ми маємо бути готові реагувати на ситуації будь-якого характеру та постійно слідкувати, чи в нормі показники навколишнього середовища. Для цього і працюють створені на рівні Центрів контролю та профілактики захворювань мобільні бригади», — пояснив Ігор Кузін. 

Окрім того, проводяться заходи щодо забезпечення санітарного та епідеміологічного добробуту на деокупованих територіях. Зокрема, на 100% ця робота вже виконана на території Київської області, на 70% — на Чернігівщині та на 40% — на Сумщині. 

Йдеться про дослідження якості та безпечності питної води для населення, проведення заходів із дезінсекції, дезінфекції та дератизації. Також дослідженню підлягає ґрунт біля та навколо місць аварій хімічних об’єктів, сховищ пального, хімікатів, промислових підприємств.  

Система Orphus Поделиться на fb