Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Котельві презентували пісню про Україну

На своїй сторінці у фейсбук нову пісню презентує директорка Котелевської дитячої музичної школи Валентина Шевченко.

“Пісню “Так буде не завжди” я написала за три дні до війни…. Дуже хотіла нею підтримати, підбадьорити, надихнути тих, хто страждає, відчуває біль, на кого “накотила” темна смуга життя. А 23 лютого, в останній передвоєнний день супер-аранжувальник “витягнув її з печі”. Та хіба ж я могла знати, що вже наступного дня ця пісня набуде іншого змісту і стане вельми актуальною, але вже з іншої теми?!”, – ділиться робочими моментами Валентина Шевченко.

Відео відзнято з колективом “Кольори кохання”: заспівали Аліна Каменчук, Алінка Шепель, Микола Гурман, Віра Родионова, Наталія Гроза, Лілія Фоменко, Юрій Мяло.

Музика і слова – Валентина Шевченко. Аранжування – Сергій Габшій, зведення – Богдан Іванишин. Запис звуку – Юрій Мяло. Відео – Володимир Яценко.

“Ми намагалися наситити пісню яскравими, свіжими, зеленими кольорами, ніби цим самим сказати, що весна – не завжди буде такою жорстокою, що треба очікувати мирну, радісну, щасливу весну! І вона обов’язково прийде”, – коментує твір Валентина Шевченко.

До речі, буквально днями мистецька спільнота Полтавщини привітала колектив Котелевської ДМШ з 55-річним ювілеєм.

Довідково. 21 травня 1967 року видано рішення районної ради депутатів трудящих про заснування Котелевської дитячої музичної школи.

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb