Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У громаді на Полтавщині планують створити комунальне підприємство для утримання лісозахисних насаджень

У Карлівці обговорили питання про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2023 рік на території Карлівської міської ради з урахуванням змін в законодавстві. Спеціалістами міської ради розроблено проєкт рішення щодо врегулювання даного документу, дія якого поширюватиметься на всю територіальну громаду.

Джерело: Карлівська міська рада

“Окремим пунктом порядку денного винесено питання проведення інвентаризації земель, що зайняті захисними лісосмугами. Обговорено можливість створення комунального підприємства, яке буде балансоутримувачем лісозахисних насаджень, здійснюватиме заходи щодо їх утримання, збереження та відновлення”, – повідомили у міській раді.

Також під час наради обговорили актуальні питання щодо особливостей передачі в оренду земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в умовах воєнного стану, зокрема, чи можуть фізичні особи отримати в оренду земельні ділянки. Роз’яснення надав перший заступник міського голови Володимир Слєпцов, який наголосив, що згідно законодавства, оскільки ведення товарного сільськогосподарського виробництва передбачає отримання прибутку, тому для цього потрібно зареєструватися фізичною особою-підприємцем із відповідним кодом економічної діяльності або орендарем має бути юридична особа.

Система Orphus Поделиться на fb