Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Гожулівській філії ЦКД ПМТГ відомий військовий письменник зустрівся з дітками

Гожулівська філія Центру культури та дозвілля Полтавської міської територіальної громади постійно проводить патріотичні заходи для діток і молоді. Днями на зустріч до маленьких земляків завітав герой і письменник, лауреат Міжнародної літературної премії “Воїн світла” 2021, лауреат премії ім. Якова Гальчевського, лауреат премії ім. Ірини Вільде, лауреат Державної премії імені Т.Г.Шевченка, доброволець, боєць батальйону «Полтава» Віталій Запека (позивний «Спілберг»).

Багато чоловіків знаходяться у лавах збройних сил України. Вони залишили свої домівки, щоб захищати Україну, її волю, її незалежність. Багато з них пішли на війну добровольцями. Їм болить те, що розривають на шматки нашу землю, та віримо, що вони відстоять цілісність нашої держави, її волю, золоті жита і мир.

Приміряти на себе «форму» захисника бажають гожулівські хлопчики та й дівчатка, тому виготовляють обереги воїнам, тому прийшли на зустріч із бійцями батальйону «Полтава».

Віталій Запека з побратимами щиро поспілкувались з дітками й подякували їх батькам за підтримку й виховання у дітей патріотичних почуттів, причетності і відповідальності за все, що відбувається в країні, за формування активної громадянської позиції маленьких українців.

Лариса Онофрийчук

Фото – Гожулівська філія Центру культури та дозвілля Полтавської міської територіальної громади

Система Orphus Поделиться на fb