Ви тут:
Суспільство Україна 

У Бердянську завдяки зрадникам розгорнули 70-метровий прапор рф, а в Мелітополі в масовці йшли перевдягнуті військові рф, – ОВА

Щодо загальної картинки для російських ЗМІ, що її створювала окупаційна влада на зайнятих територіях Запорізької області, то вона була недостатньо яскравою.

Джерело: Запорізька ОВА

“Втім в Бердянську завдяки зрадникам та колаборантам вдалося розгорнути 70-метровий прапор рф. На акцію “Безсмертний полк” у Мелітополі в масовці йшли перевдягнуті російські військові та пенсіонери, що ностальгують за комуністичною молодістю”, – повідомили в ОВА.

В Енергодарі росіяни зігнали місцевих на площу перед міським палацом культури “Сучасник”.

З понад 54-тисячного населення Енергодара заходи окупантів відвідали лише кілька сотень містян, яким нібито пообіцяли видати гуманітарну допомогу. Всі інші – гастролери з Криму, завезені загарбниками.

У Василівці на псевдо свято ледь зібрали два десятки пенсіонерів. Схожа ситуація була і в Дніпрорудному.

“Ми дуже вдячні всім тим, хто на окупованих територіях сьогодні проявив мужність і стриманість і, незважаючи на погрози та обіцянки загарбників не взяв участь у ганебних заходах. Нам прикро, що серед українців знайшлися ті, хто може продати країну за шматок хліба. Але ми впевнені, що так чи інакше – Україна переможе”, – зазначили в ОВА.

Система Orphus Поделиться на fb