Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Цьогоріч спростили процедуру регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів, – МОН

У 2022 році процедура формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів спрощується.

Відтепер регіональне замовлення не погоджуватимуть з регіональними радами професійної освіти, а зміни до нього затверджуватимуть лише за поданням місцевих департаментів освіти і науки, повідомляють і Міністерстві освіти. 

Зміни до методичних рекомендацій щодо формування та розміщення регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів прийнято розпорядженням КМУ від 29 квітня 2022 року.

“В умовах воєнного стану освіта має швидко відповідати на виклики часу. Саме тому ми прийняли рішення скасувати етап розгляду та погодження регіонального замовлення регіональними радами професійної освіти. Адже для того, щоб засідання ради вважалось правоможним, на ньому мають бути присутні більше половини її членів. Нині, коли частина громадян України перебуває в постійному русі, організувати такі засідання означатиме суттєво загальмувати процес формування регіонального замовлення”, – зазначив заступник Міністра освіти і науки Олександр Костюченко.

В оновлених рекомендаціях строки погодження регіонального замовлення також змінюються. Зокрема, замовники затверджують проєктні обсяги регіонального замовлення до 20 червня, а виконавці ознайомлюються із затвердженими обсягами до 1 липня.

Система Orphus Поделиться на fb