Ви тут:
Суспільство Україна 

Три роки тому відбулася інавгурація Володимира Зеленського, – Михайло Радуцький

Обираючи президента, українці мріяли про абсолютно нову владу, нового Лідера і радикальні зміни.

Про це на своєму каналі у Telegram написав голова Комітету ВР з питань здоров‘я нації.

«За цей час величезні зміни відбулись у медицині. В Україні з’явилась власна трансплантація, українці почали отримувати допомогу вдома, а не збирати кошти на лікування в інших країнах. В межах «Великого будівництва» було реконструйовано або збудовано майже 500 медичних закладів. Майже повністю був оновлений парк автомобілів екстреної медичної допомоги. Запущений проект аероевакуації. Виділений рекордний бюджет на сферу охорони здоров’я, завдяки якому вперше почала реально збільшуватись зарплата медиків, встановлено мінімальний рівень оплати праці медичних працівників.
Але водночас прийшов і час важких та страшних випробувань.

Епідемія Covid-19 зупинила економіку і забрала тисячі життів. Щойно оговтались від епідемії, почалася війна…

Читайте також: Я пишаюся тим, що українець – це модно у світі, – Володимир Зеленський

Ніхто не знає, що було б з країною, якби під час російського нападу її очолювала інша людина. Менш вольова, принципова, сильна та віддана. Ніхто не знає, де б наші війська зупинили ворога, чи вдалося б зберегти вертикаль влади та систему управління, мобілізуватись, зібратись із силами, організувати потужний супротив, переконати міжнародних партнерів почати військову підтримку.

Президент став справжнім Лідером української боротьби з ворогом, який заряджає нас енергією та силою. Він став Символом України для всього цивілізованого світу, що підтримує нашу державу. Значною мірою саме завдяки харизмі Зеленського створена реальна, а не удавана антипутінська коаліція, до якої входять провідні держави світу, а наша армія отримує сучасну зброю», – стверджує Радуцький.

Система Orphus Поделиться на fb