Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Стоїть черга тих, хто хоче воювати, а ось щодо транспорту – є потреба, – Лунін про мобілізацію на Полтавщині

У Полтавській області немає проблем щодо мобілізації. Біля військкоматів стоять черги. Але на сьогодні є велика потреба у транспортних засобах.

Про це повідомив на брифінгу начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Він наголосив, що українська армія – вмотивована. Зокрема, у Полтавській області спостерігаються черги до військкоматів.

“Жодної проблеми щодо мобілізації в області немає. Є потреба у транспортних засобах. Наразі військкомат приділяє більшу увагу саме цьому питанню. Щодо військових – стоїть черга тих, хто хоче воювати, а ось щодо транспорту – є потреба”, – зазначив начальник ОВА.

Також Дмитро Лунін прокоментував ситуацію у Миргородському районі, де на блокпостах видавали повістки до військкоматів.

“Так, у Миргородському районі були такі випадки, що на блокпостах людям видавали повістки. Подібна ситуація була біля ОВА, де в людей перевіряли документи згідно військового стану. Повістка – це документ, який зобов’язує чоловіків від 18 до 60 до військового комісаріату, щоб перевірити інформацію, за потреби пройти медогляд та стати в резерв, якщо це необхідно”, – роз’яснив Дмитро Лунін.

Читайте також: Продуктовий резерв Полтавщини сформований, – Дмитро Лунін

Нагадаємо, Верховна Рада України продовжила дію воєнного стану в державі на 90 діб – до 23 серпня 2022 року. Відповідно до Указу Президента, продовжено і термін загальної мобілізації до 23 серпня. 

Фото: Getty Images

 

Система Orphus Поделиться на fb