Ви тут:
Суспільство Україна 

Статус кандидата України у члени ЄС: у Верховній Раді створили спеціальну робочу групу

У Верховній Раді створили робочу групу з поетапним планом виконання програми кандидатства України у члени ЄС.

Про це повідомила заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, підбиваючи підсумки робочого візиту до країн Балтії – Литви, Латвії, Естонії.

“Під час зустрічей з керівництвом країн Балтії, ми порушували питання кандидатства України у ЄС. Тут дуже важлива позиція цих держав, тому що вони добрі адвокати і пройшли цей шлях перед нами. Вони розуміють всі питання, які потрібно піднімати і вирішувати, враховуючи, що ми виконали всі умови для надання статусу країни-кандидата у члени Євросоюзу”, – зазначила Олена Кондратюк.

Також поділилася планами Верховної Ради з активізації міжпарламентської співпраці для отримання позитивного рішення щодо надання нашій країні кандидатського статусу та його реалізації.

“Це зараз одне з найбільш актуальних питань для України. У Верховній Раді створена робоча група з поетапним планом виконання програми кандидатства до ЄС. Ця робота координується з Урядом та Офісом Президента. У Верховній Раді розроблено деталізований план робочих поїздок керівництва Парламенту, профільних комітетів, груп дружби для того, щоб системно підійти до вирішення цього питання. Ми виробили чіткі критерії, хто куди їде та як нам переконувати ті країни, які ще мають сумніви щодо нашого кандидатства у члени ЄС. Країни Балтії тут відіграють ключову роль, оскільки їх адвокація євроінтеграції України серед скандинавських держав є дуже важливою”, – додала вона.

Система Orphus Поделиться на fb