Ви тут:
Спорт Суспільство 

рф через допінг позбавили “золотих” нагород Олімпіади – 2014

Також медаль у легкій атлетиці з останньої Олімпіади втратила Велика Британія.

За інформацією Суспільне.спорт, Міжнародний олімпійський комітет (МОК) офіційно позбавив олімпійських медалей збірні, в яких було виявлено допінг у спортсменів, та призначив нових призерів. Нові результати було узгоджено на засіданні виконавчого комітету МОК. Зміни стосуються двох Олімпіад: Сочі-2014 (зимової) та Токіо-2020 (літньої).

У першій перерозподіл медалей відбувся в біатлоні – все через допінг росіянки Ольги Зайцевої. У 2017-му вона стала однією з низки спортсменів Росії, в кого знайшли допінг після повторної перевірки проб з Олімпійських ігор-2014. Як наслідок, уся естафетна четвірка Росії – разом із Яною Романовою, Єкатєріною Шуміловою та Ольгою Вілухіною – втратила “срібло” домашньої Олімпади. Тоді росіянки поступилися в жіночій естафеті збірній України.

Читайте також: Один з кращих футболістів світу дуже багато зробив для України, – Шевченко

Таким чином офіційними володарками срібних нагород вісім років по тому стала команда Норвегії, а на бронзову сходинку піднялася Чехія. Також через дискваліфікацію Зайцевої Україна піднялася на одне місце в змішаній естафеті й тепер посідає шосту позицію.

Система Orphus Поделиться на fb