Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

“Разом до Перемоги”: поетичний конкурс на Полтавщині

20 травня на базі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського відбувся обласний дистанційний конкурс читців «Поетична зірка» учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) та загальноосвітніх навчальних закладів. 31 юний митець Полтавщини взяв участь у конкурсі.

В ході конкурсу учасники продемонстрували своє ставлення до страшних подій, які відбуваються на нашій рідній землі, своєю творчістю вони закликають всіх до миру. Стверджують що ми сильні. Ми незламні. Ми переможемо.

Журі у складі: Світлани Боцули – заступника директора з практичного навчання, викладача-методист, спеціаліста вищої категорії Людмили Фастовець – голови циклової комісії викладачів режисерських дисциплін спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», Анастасії Лимарь – викладача режисерських дисциплін спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського переглянуло відеоматеріали учасників конкурсу та визначило кращих декламаторів поезії. Відзначили високий рівень виконання конкурсної програми, майстерність читання, любов до рідного слова, культуру вимови, вміння емоційно впливати на глядача, сценічну культуру.

Вітаємо учасників обласного дистанційного конкурсу «Поетична зірка» із здобутими перемогами.

ГРАН-ПРІ

Дует читців “З сонцем у долонях” у складі Романенка Артура та Маляр Анастасії Петрівни (Театральна студія “Why not” Центру культури та дозвілля м. Миргород, керівник – Камінська Марина Яківна);

Сліпих Єсенію (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, керівник – Рощупкін Олексій Вікторович) .

Дипломом І ступеня

Даєву Алісу (Центр культури та дозвілля м. Миргород, керівник – Камінська Марина Яківна);
Мерефу Тетяну (Гадяцький опорний ліцей І-ІІІ ступенів імені Лесі Українки Гадяцької міської ради, керівник – Глік Олександр Миколайович, педагог-організатор);
Одинець Дар’ю (Гадяцький профільний ліцей імені Є.П.Кочергіна Полтавської обласної ради, керівник – Филь Тамара Василівна);
Журавель Софію (Заводський міський будинок культури №1, керівник – Михлик Ірина Сергіївна);
Нагулу Анну (Сенчанський будинок дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради, керівник – Отюцька Тамара Дмитрівна).

Диплом ІІ ступеня

Януш Володимира (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, керівник – Рощупкін Олексій Вікторович);
Пучкову Анну (Пришибський центр культури та дозвілля, керівник – Годунова Валентина Леонідівна);
Денисенко Діану (Сенчанський будинок дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради, керівник – Отюцька Тамара Дмитрівна)
Балко Анастасію (Центр культури та дозвілля м. Миргород, керівник – Камінська Марина Яківна).

Дипломом ІІІ ступеня

Кайстренко Дар’ю (Відділ культури і туризму виконавчого комітету Заводської міської ради, керівник – Яценко Тетяна Іванівна);
Прощенко Вероніку (Гадяцький профільний ліцей імені Є.П.Кочергіна, керівник – Шаблій Людмила Іванівна);
Шевчук Карину (Полтавський обласний центр естетичного виховання учнівської молоді Полтавської обласної ради, керівник – Рощупкін Олексій Вікторович);
Панаско Валерію (Куп’єватівська гімназія – філія Великокринківського ліцею Глобинської міської ради Полтавської області, керівник –Власенко Ірина Олексіївна);
Ляшенко Дар’ю (Сенчанський будинок дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради, керівник – Отюцька Тамара Дмитрівна);
Ляшенко Олександру (Сенчанський будинок дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради, керівник – Отюцька Тамара Дмитрівна);
Романюху Галину (Пришибський центр культури та дозвілля, керівник – Годунова Валентина Леонідівна).

Нагородити грамотами:

Середу Соломію (комунальна установа «Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості» Гадяцької міської ради, керівник – Ілляшенко Надія Іванівна);
Миколаєнка Володимира (Куп’єватівська гімназія – філія Великокринківського ліцею Глобинської міської ради Полтавської області, керівник –Власенко Ірина Олексіївна);
Кучеряву Анну (Заводський міський будинок культури №1, керівник-Михлик Ірина Сергіївна);
Потапенка Павла (Заводський МБК №2, керівник – Іващенко Наталія Вікторівна);
Глух Марію (Лохвицький фаховий медичний коледж, керівник – Каплун Олена Іванівна);
Прохор Ксенію (Пришибський центр культури та дозвілля, керівник – Годунова Валентина Леонідівна);
Балагуру Максима (Сенчанський будинок дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради, керівник – Отюцька Тамара Дмитрівна);
Дарбаідзе Артема (Сенчанський будинок дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради, керівник – Отюцька Тамара Дмитрівна);
Дяченко Вероніку (Сенчанський будинок дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради, керівник – Отюцька Тамара Дмитрівна);
Єрьомін Романа (Сенчанський будинок дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради, керівник – Отюцька Тамара Дмитрівна);
Нагулу Станіслава (Сенчанський будинок дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради, керівник – Отюцька Тамара Дмитрівна);
Федоронько Дар’ю (Сенчанський будинок дитячої та юнацької творчості Сенчанської сільської ради, керівник – Отюцька Тамара Дмитрівна).

Члени журі щиро дякують учасникам та керівникам за любов і глибоку повагу до рідного слова, за віру в те, що все буде добре у кожного з нас. Все буде Україна!

Фото – Гадяцький коледж культури і мистецтв

Система Orphus Поделиться на fb