Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Проактивний бізнес адаптовується до змін, перебудовується на ходу. Наше завдання – сприяти йому, – Дмитро Лунін

Не зважаючи на війну, бізнес Полтавщини адаптовується до нових реалій: відновлює старі зв’язки та налагоджує нові.

Джерело: Полтавська ОВА

Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«Ми активно відбудовуємо старі зв’язки та налагоджуємо нові. Вітчизняний проактивний бізнес адаптовується до змін, перебудовується на ходу. Наше завдання – сприяти йому, що ми й робимо.  Включаємо свої зв’язки по лінії Києва та горизонтально між обласними військовими адміністраціями. Я в постійному контакті з іншими начальниками адміністрацій. І ми дуже один одному допомагаємо розв’язувати найрізноманітніші питання», – повідомив Лунін.

Як зауважив начальник ПОВА, багато економічних сфер відновилися майже повністю. Наразі працюють близько 84% закладів громадського харчування, які призупиняли діяльність після 24 лютого. Серед сфери побутових послуг таких закладів запрацювало майже 86%, підприємств будівельної галузі – 60%, торгових точок із будматеріалами – 87%.

Через порушення логістики та перебоїв із пальним постраждала сфера аграрного бізнесу. Однак більшість із цих проблем наразі вирішені. Нині аграрії Полтавщини посіяли близько 1,29 мільйона гектарів сільськогосподарських культур. Це  92% від відведених в області площ.

Основним із бюджетоутворювальних комплексів у Полтавській області є нафтогазова сфера. Підприємства нафтогазовидобувної галузі продовжують працювати, здійснюють видобуток вуглеводнів, і від цих підприємств найбільше надходить податків до бюджету.

Система Orphus Поделиться на fb