Ви тут:
Суспільство Україна 

Президент США Байден підписав закон про виділення Україні 40 млрд доларів допомоги

Президент США Джо Байден підписав закон про виділення Україні військової, економічної та гуманітарної допомоги на загальну суму у майже 40 мільярдів доларів.

Про це повідомляє Білий дім.

Байден наприкінці квітня запросив у Конгресу виділення на допомогу Україні додаткових 33 мільярдів доларів. Однак законодавці збільшили попередній запит президента. Тепер розмір пакета допомоги складає майже 40 мільярдів доларів. Зокрема, він включає понад 18,7 мільярда доларів військової допомоги та безпекової допомоги.

Читайте також: Джо Байден підписав закон про ленд-ліз для України, – Білий дім

Також документ передбачає майже 8,8 мільярда доларів для фонду економічної підтримки України, а ще — 5 мільярдів доларів на розв’язання проблеми дефіциту продовольства у світі, спричиненого війною.
Палата представників США схвалила його 11 травня. А після цього 13 травня сенатор-республіканець Ренд Пол зі штату Кентуккі загальмував швидке ухвалення рішення Сенатом. Він почав наполягати, щоб до законопроєкту додали пункт про запровадження контролю за грошима та зброєю, які США надсилають Україні, з боку спеціального генерального інспектора.

Система Orphus Поделиться на fb