Ви тут:
Суспільство Україна 

Понад 6 млн українців були змушені тікати від війни за кордон, — Мері Акопян

Через збройну агресію росії 6 223 820 українців тікали від війни, а понад 5 мільйонів (5 358 079)  переїхали до країн ЄС.

Джерело: МВС

Про це сьогодні, під час міжнародної конференції «Солідарність ЄС з Україною: захист людей, які тікають від війни», повідомила заступниця міністра внутрішніх справ України Мері Акопян.

«За останніми даними, понад 6 млн 200 тисяч (6 223 821) українців тікали від війни, а понад 5 мільйонів (5 358 079) переїхали до країн ЄС. Найбільша кількість людей (3 357 984) переїхала до Польщі, і щонайменше половина з них там і залишається. Понад 1,2 мільйона громадян України вже зареєструвалися на тимчасовий захист у країнах ЄС», — повідомила заступниця міністра.

Це достатньо серйозне навантаження на європейські країни. До прикладу тільки у Чехії українці отримали 344 тис. віз для тимчасового проживання. Ця цифра співрозмірна трьом відсоткам населення Чеської Республіки.

Міністерство внутрішніх справ, співпрацюючи з європейськими інституціями постійно проводить аналіз і відслідковує тенденції злочинів пов’язаних з торгівлею людьми. Особливо це стосується незахищених верств населення: людей з інвалідністю, ветеранів війни, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, людей похилого віку та пенсіонерів.

Система Orphus Поделиться на fb