Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Понад 136 тисяч проднаборів видали переселенцям на Полтавщині, – Дмитро Лунін

Уже місяць на Полтавщині працюють центри видачі продуктових наборів для переселенців, які живуть в області. За цей час понад 136 тисяч внутрішньо переміщених осіб отримали індивідуальні пакунки від держави.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

«Українці не залишають своїх сам на сам із бідою. Полтавщина стала однією з тих областей, які прихистили дуже багато переселенців. Війна забрала у них дім і роботу, тому наш обов’язок – максимально їм допомогти. За дорученням Президента України Володимира Зеленського обласна адміністрація розпочала видачу продуктових наборів в області. За місяць роботи центрів видачі роздано 136 105 продуктових наборів в усіх 60 громадах регіону. Один набір розрахований на місяць, у пакунку – крупа, цукор, консерви, згущене молоко, олія, кава й печиво», – розповів Дмитро Лунін.

Продуктові набори збирають в обласному сортувальному центрі, який працює з початку квітня.

«Сортувальний центр збирає проднабори не тільки для переселенців на Полтавщині, а й формує та відправляє такі пакунки для жителів Сумщини», – зауважив начальник ОВА.

Частина центрів видачі у територіальних громадах завершили роботу. У великих громадах, куди продовжують приїжджати переселенці, центри працюють. 

Щоб отримати набір у центрі видачі, потрібно мати документ, що посвідчує особу, та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Одна людина може отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки про взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.

Система Orphus Поделиться на fb